Корзина
+380
63
504-26-76
+380
95
657-73-71
+380
98
497-04-50
УкраинаКиев
АГРООПТОВИЧОК - СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ РАСТЕНИЙ. МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ 200 ГРН.
Корзина
Бутизан Авант гербицид (галера супер), фото 2

Бутизан Авант гербицид (галера супер)

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
1,5-2,5 Ріпак Обприскування грунту до посіву, до появи сходів або у фазу 2 справжніх листків культури - 1
 

Удосконаленый Гербицид для борьбы с широким спектром однолетних злаковых и двудольных сорняков на крестоцветных культурах

Переваги препарату

  • зменшує залежність від вологості, типу, стану ґрунтів
  • ширший спектр дії завдяки контролю проблемних бур’янів (наприклад, підмаренник чіпкий, види герані, яснотка, собача петрушка)
  • альтернатива сульфонілсечовинам у боротьбі з грициками та підмаренником чіпким у період до сходів
  • гнучкий у термінах застосування, може використовуватися до та після сходів
  • висока селективність до культури в порівнянні з кломазоном

Гнучкість застосування гербіциду для ріпаку Бутізан® Авант

Дуже висока ефективність у боротьбі з зірочником досягається у період до сходів або одразу після сходів. Через 10 – 15 днів після посіву виявляється ще досить висока ефективність, при застосуванні у пізніший період ефективність знижується. Позитивні результати у боротьбі з широко розповсюдженим підмаренником чіпким досягаються постійно незалежно від періоду застосування завдяки дії на коріння, сім’ядолі та листя.

Оптимальним періодом застосування препарату у боротьбі з ромашкою лікарською та непахучою є майже 2 тижні після посіву, пізніше ефективність знижується, особливо проти ромашки непахучої.

Протягом 2 тижнів після посіву боротьба з основними видами герані за допомогою препарату Бутізан® Авант дає гарні результати, пізніше ступінь ефективності знижується. Взагалі, боротьба з геранню маленькою дещо успішніша, ніж з геранню розсіченою та круглолистою.

Особливості застосування в нинішніх умовах

Застосування гербіцидів з ґрунтовою дією, перш за все, у період до сходів має значні обмеження. Окрім якомога рівної та дрібногрудкуватої поверхні ґрунту, вирішальними для ефективності гербіцидів під час посіву є тип ґрунту, вміст гумусу та вологість. Ідеальні умови можна забезпечити не завжди.

Протягом останніх років посилюється тенденція до раннього посіву, більш теплих та сухих умов. У зв’язку з цим ріпак підпадає під посилений ризик літньої посухи під час та після посіву. Боротьба з бур’янами додатково ускладнюється через збільшення використання безплужної техніки для обробітку ґрунту з пожнивними рештками зернових культур.

Ці обставини вимагають застосування гербіцидів, що характеризуються надійною дією проти бур’янів. Властивості трьох діючих речовин препарату Бутізан® Авант чудово доповнюють одна одну та забезпечують надійну дію.

Дещо триваліша ґрунтова дія диметенаміду-П у порівнянні з метазахлором забезпечує достатньо тривалу ефективність у боротьбі з бур’янами, що сходять пізніше.

Рекомендації щодо застосування гербіциду Бутізан® Авант

stroky-zastosvannya-butisan-avant-UA

Препарат Бутізан® Авант є ідеальним гербіцидом для боротьби зі змішаними бур’янами, включаючи усі види герані, підмаренник чіпкий та болиголов плямистий. Варто наголосити на ефективності препарату Бутізан® Авант у період застосування до сходів у боротьбі з хрестоцвітими, включаючи грицики, талабан польовий та кучерявець Софії.

Значне змішане та проблематичне розростання бур’янів, включаючи підмаренник чіпкий, усі види ромашки, зірочник та усі види герані. Додатково у період до сходів: грицики та талабан польовий + види сухоребрика.

Сумісність з іншими засобами захисту рослин

"Завдяки дуже широкому спектру дії препарат Бутізан® Авант не потребує використання додаткових засобів. Під час застосування у період до сходів препарат Бутізан® Авант можна використовувати з КАС у чистому вигляді або КАС + водна суміш, у період після сходів можна додавати до 30 л/га КАС.

Якщо у терміни застосування препарату Бутізан® Авант вже необхідно провести боротьбу з падалицею злакових культур або іншими бур’янами, препарат Бутізан® Авант можна використовувати у баковій суміші разом із грамініцидом Арамо® 45,фюзилад форте.

Сівозміна

Після звичайного збору врожаю можна вирощувати у подальшому будь-які культури. Якщо через вимерзання або інші обставини виникає необхідність передчасного переорювання ріпаку, обробленого препаратом Бутізан® Авант, як показали дослідження, навесні можна вирощувати яру пшеницю, ярий ячмінь, овес, картоплю, цукрові буряки, ярий ріпак, кукурудзу, горох, польові боби, квасолю, соняшник та льон. Перед посівом навесні достатньо провести обробіток ґрунту на глибину близько 15 см. Якщо ліквідація посівів ріпаку відбувається восени, то згідно з нашим досвідом після оранки на глибину мінімум 20 см можна висівати повторно ріпак або з середини жовтня – озиму пшеницю.


 

Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Дополнительные характеристики
Срок примененияпослевсходовый
Видизбирательного (селективного) действия
Форма выпускаводная суспензия
Типнеорганические
Культурадругое
Вредный объектдругое
  • Цена: 489 грн.